Nuo šių metų sausio 1 d. Joniškio kredito unija kartu su dar 10 Lietuvos kredito unijų tapo Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su Kreda ženklu, nare. Šis svarbus žingsnis lėmė įvairius pokyčius naudojamose programose ir sistemose. Nuolat siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir patogiai bei lengvai naudotųsi mūsų paslaugomis.

Siekdami užtikrinti stabilų mokėjimo kortelių funkcionalumą bei patogų naudojimąsi jomis, informuojame, kad iki šiol jūsų turėtos LKU Maestro ir/ar Mastercard mokėjimo kortelės yra keičiamos į vieną HERCUS Mastercard kortelę, su kuria galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas, išimti grynuosius pinigus bankomatuose ir unijos kasose, atsiskaityti internete; bekontakčio atsiskaitymo galimybė šioje kortelėje nebus įdiegta.

 • HERCUS Mastercard kortelė turės naują numerį, tačiau kortelės sąskaitos numeris nesikeis.
 • Visas pinigų likutis esantis jūsų dabartinėje kortelės sąskaitoje bus perkeltas į naująją HERCUS Mastercard kortelę.

Nuo šių metų liepos 24 dienos savo naująją HERCUS Mastercard kortelę galite atsiimti atvykę jums patogiu metu į Joniškio kredito uniją. Joniškio kredito unijos darbo laikas: I-IV 8:00-16:00, V 8:00-15:30.

Joniškio kredito unijos mokėjimo kortelių įkainiai nuo 2018 09 10

1. Kortelės išdavimas ir aptarnavimas

1.1. kortelės galiojimas 36 mėn.
1.2. kortelės išdavimas ir /ar atnaujinimas pasibaigus jos galiojimo laikui 5.00 €
1.3. kortelės naudojimo mokestis 0.25 €
1.4. kortelės pakeitimas kliento prašymu, kai kortelės galiojimo laikas nepasibaigęs 5.00 €
1.5. pirkinio ar paslaugos apmokėjimas nemokama
2. Grynųjų pinigų įnešimas
2.1. Kredito unijos skyriuje nemokama
2.2. UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose 0.60 €
3. Grynųjų pinigų išmokėjimas (išėmimas)
3.1. Bankomatuose Lietuvoje ir EEE šalyse iki 200 € per mėn. nemokama
3.2. Bankomatuose Lietuvoje ir EEE šalyse virš 200 € per mėn. 1,00 %, min 0,00 €
3.3. UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose 1.50 %, min 1,50 €
3.4. Bankomatuose ne EEE šalyse 2,00 %, min 3,00 €
4. Kitos bankomatų operacijos
4.1. Kortelės sąskaitos likučio tikrinimas bankomatuose

5.  Kiti  mokesčiai

5.1 Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta Lietuvoje

5.2 Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta užsienyje

5.3 Pretenzijos nagrinėjimas, kai ji buvo nepagrįsta. Įkainis už kiekvieną nagrinėjamą operaciją

0,20 €

 

3,00 €

12,00 €

10,00 €

Atsiskaitant lustine mokėjimo kortele nereikia pasirašyti, jei tose vietose įdiegti lustinių (su mikroprocesoriumi) kortelių nuskaitymo įrenginiai – užteks įvesti PIN kodą.

Pinigų laikymo būdas yra saugus ir patikimas, nes be magnetinės juostelės kortelėje yra įdiegtas ir lustas – mikroprocesorius, gerokai patikimiau apsaugantis kortelės duomenis.

Be to, siekiant apsaugoti Jūsų lėšas, kurias galima pasiekti Maestro kortele, yra nustatyti operacijų, atliekamų bankomatuose, atsiskaitant kortele POS terminaluose limitai:

Bankomatuose per parą leidžiama išsiimti: 2000 €
Bankomatuose per parą leidžiama išsiimti grynųjų pinigų: 10 kartus
Paros atsiskaitymų limitas POS terminaluose (atsiskaitant už prekes ir paslaugas, gryninant pinigus bankuose) 5000 €
Paros atsiskaitymų limitas POS terminaluose (atsiskaitant už prekes ir paslaugas, gryninant pinigus bankuose) 30 operacijų
Operacijos, atliekamos kredito unijoje neribojamos

Svarbu!

 • Kortelės PIN kodą turite žinoti tik Jūs – įsiminkite jį ir laikykite paslaptyje. PIN kodas turi būti saugomas atskirai nuo kortelės, nerašykite jo ant kortelės ar kitų kartu su kortele esančių daiktų ir pan. Įsiminę kortelės PIN kodą, sunaikinkite PIN kodo voką.
 • Jeigu praradote savo kortelę, nedelsdami, bet kuriuo paros metu, iš bet kurios šalies, praneškite apie tai UAB „First Data Lietuva“ tel. +370 5 215 11 77 arba +370 5 233 11 99 ir blokuokite savo kortelę.
 • Jeigu nuo Jūsų kortelės sąskaitos buvo nurašytos išlaidos, kurių Jūs nedarėte, bankomatas neišdavė pinigų, bet suma nurašyta nuo kortelės sąskaitos, kreipkitės į savo kredito uniją arba, esant būtinybei, į kitą artimiausią kredito uniją ir pateikite pretenziją raštu. Turėkite pasą arba asmens identifikavimo kortelę ir faktą patvirtinančius dokumentus (atsiskaitymo kortele sąskaitas, bankomato čekį ar kt.).

LKU kredito unijų grupė siekdama užtikrinti Jūsų atsiskaitymų internete saugumą, diegia tarptautinį saugumo įrankį, padedantį apsisaugoti nuo neteisėto Jūsų kortelės panaudojimo. Nuo 2016 m. MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose interneto parduotuvėse prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas, Jūsų bus paprašyta suvesti tik Jums žinomą slaptažodį bei vienkartinį kortelės saugos kodą.

Suvedus slaptažodį ir saugos kodą, kredito unija per kelias sekundes patikrina Jūsų tapatybę ir įsitikinę, kad Jūs esate kortelės savininkas, patvirtina Jūsų pirkimą. Neteisingai suvedus slaptažodį ar saugos kodą, mokėjimas nėra patvirtinamas ir pinigai iš sąskaitos nenuskaičiuojami. Papildomas saugumo įrankis užtikrina, kad Jūsų mokėjimo kortele atsiskaityti galėsite tik Jūs.

Naujas apsipirkimo procesas:

 1. Elektroninėje parduotuvėje, pažymėtoje „MasterCard® SecureCode™“ ženklu, išsirinkę prekę ar paslaugą, įveskite įprastus mokėjimo kortelės duomenis, skirtus atsiskaityti internetu: kortelės numerį, jos galiojimo datą ir triženklį kortelės saugos kodą (CVC2 arba CVV2).
 2. Sistema Jus automatiškai nukreips į LKU kredito unijų grupės saugaus atsiskaitymo internetu svetainės langą;
  Įsitikinkite, kad visa apie pirkimą pateikta informacija yra teisinga ir suveskite savo susikurtą slaptažodį.
 3. Jei slaptažodis teisingas, sistema Jus nukreips į naują langą, kuriame įveskite SMS žinute iš LKU grupės kredito unijos gautą vienkartinį saugos kodą, kuris yra sudarytas iš dviejų lotyniškų raidžių ir aštuonių skaitmenų.
 4. Operacijos patvirtinimui suvesti reikia tik skaičius.
 5. Jums įvedus teisingą saugos kodą, mokėjimas patvirtinamas.
 6. Parduotuvėse, kurios nėra pažymėtos„MasterCard® SecureCode™“ logotipu, Jūs ir toliau galėsite atsiskaitinėti Jums įprastu būdu;

Kaip prisijungti prie saugaus atsiskaitymo internetu programos?

 1. Prisijungti prie saugaus atsiskaitymo programos galite prisijungę prie LKU internetinės bankininkystės;
 2. Pasirinkite Sąskaitos -> Mokėjimo kortelės -> Saugus pirkimas;
 3. Pasirinkite kortelę ir stulpelyje „Veiksmai“ paspauskite „Registruoti“;
 4. Įveskite savo susikurtą pastovų slaptažodį;
 5. Įveskite mobilaus telefono numerį, kuriuo bus siunčiami vienkartiniai saugos kodai

Svarbu:

 1. Pasikeitus Jūsų mobiliojo telefono numeriui, nepamirškite atnaujinti informacijos prisijungę prie internetinės bankininkystės (Sąskaitos -> Mokėjimo kortelės -> Saugus pirkimas), stulpelyje „Veiksmai“ pasirinkite „redaguoti“ ir suveskite naują telefono numerį. Tokiu pačiu būdu galite pasikeisti ir pastovų slaptažodį jei jį pamiršote arba užsiblokavote neteisingai suvedę 5 kartus.
 2. Sukuriamas ir SMS žinute atsiunčiamas saugos kodas galioja ribotą laiką ir yra skirtas tik vienai mokėjimo operacijai atlikti. Jei nespėjote įvesti gauto vienkartinio kodo, paspauskite mygtuką „Atsiųsti naują saugos kodą“, ir mes atsiųsime Jums naują kodą.
 3. Jei 5 kartus iš eilės įvedėte neteisingą vienkartinį saugos kodą, jį atstatyti galite kreipdamiesi į kredito uniją arba prisijungę prie LKU internetinės bankininkystės.
 4. Pastovaus ar vienkartinio slaptažodžio užblokavimas neužblokuoja mokėjimo kortelės. Pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų ir atsiskaityti prekybos vietose galėsite kaip įprastai.
 1. Atvykite į Joniškio kredito uniją ir parašykite prašymą kortelei įsigyti.
 2. Mokėjimo kortelė išduodama trejiems metams ir ne jaunesniems kaip 7 metų asmenims.
 3. Jei dar nesate kredito unijos narys privalėsite juo tapti, nes kortelė yra išduodama tik kredito unijos nariams.

Kontaktai:

JONIŠKIO KREDITO UNIJA
Miesto a. 4, Joniškis LT84148
Tel. : 8 426 53633,
El. paštas : joniskis@kreda.lt
Darbo laikas:
I-IV 8.00-17.00,
V 8.00-15.45