Kredito unijų nariai savo sąskaitas valdyti gali per internetinės bankininkystės sistemą e.kreda.

Neišeidami iš namų galite atlikti mokėjimo pavedimus, peržiūrėti ir atsispausdinti sąskaitų išrašus, peržiūrėti paskolų grąžinimo tvarkaraštį, pasidėti terminuotąjį indėlį, patikrinti, kiek palūkanų už jį priaugo, atsiskaityti interneto parduotuvėse, atsiskaitymams besinaudojančiose mokėjimai.lt paslaugomis.

Norint naudotis internetinės bankininkystės paslaugomis, reikia sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį.

Prisijungimui prie elektroninės bankininkystės Jums bus suteiktas prisijungimo numeris bei laikinas prisijungimo slaptažodis, kurį reikės pasikeisti pirmojo prisijungimo metu. Kliento tapatybei patvirtinti taip pat reikės įrašyti SMS žinute gautą slaptažodį arba savo tapatybę patvirtinti mobiliojo parašo pagalba.

Mobilusis parašas yra viena saugiausių elektroninių asmens tapatybės identifikavimo priemonių, kuri leidžia prisijungti ir vykdyti operacijas internetinėje bankininkystėje. Kaip ir tikrasis asmens parašas, mobilusis e. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui.

 1. Nuvykite į savo ar pasirinkto mobiliojo ryšio operatoriaus („Telia“, „Bitės“, „Tele2“ arba „Teledema“) saloną, kur vietoje Jūsų esamos operatoriaus SIM kortelės bus Jums išduota nauja SIM kortelė su mobilaus elektroninio parašo sertifikatu. Su savimi būtinai turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 2. Aktyvinkite paslaugą pagal operatoriaus pateiktą instrukciją.

Dėmesio: mobilus parašas gali būti išduotas mobiliųjų operatorių abonentams ir išankstinės mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams. Išankstinio mokėjimo paslaugų „Ežys“ bei „ Labas“ vartotojams mobilus e. parašas kol kas neišduodamas.

Mobilų elektroninį parašą galima naudoti ne tik valdant internetinę bankininkystę, bet ir norint patvirtinti asmens tapatybę šiose sistemose:

 • Lietuvos Respublikos savivaldybėse;
 • „Sodroje“;
 • Įvairių paslaugų tiekėjų savitarnos svetainėse (pvz. „Telia“; „Bitė“; „ESO“ ir kt.)
 • Centrinėje projektų valdymo agentūroje;
 • Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje;
 • kai kuriose ministerijose bei kitose institucijose.

Naudodami mobilų e. parašą jungtis prie internetinės bankininkystės galite nemokamai, tačiau mokestį gali taikyti jūsų pasirinkto mobiliojo ryšio operatorius.

Daugiau informacijos apie mobilų e. parašą rasite mobiliųjų operatorių tinklapiuose bei VĮ „Registrų centro“ tinklapyje – www.elektroninis.lt

 • Norėdami prisijungti prie internetinės bankininkystės su mobiliuoju elektroniniu parašu pasirinkite prisijungimą „M.parašas“, įvesti naudotojo atpažinimo kodą bei paspausti mygtuką „Tęsti prisijungimą“.
 • Kompiuterio ir telefono ekranuose pamatysite prisijungimo kontrolinį kodą. Įsitikinkite, kad kompiuterio ir mobilaus telefono ekrane rodomas kontrolinis kodas sutampa ir paspauskite mygtuką „Gerai“.
 •  Tik tuomet, jei kodai sutampa, telefone įveskite mobilaus operatoriaus suteiktą mobilaus parašo sPIN kodą, tokiu būdu patvirtinsite prisijungimo veiksmą.
 • Norėdami patvirtinti mokėjimo operacijas, pasirinkite patvirtinti mokėjimą. Kompiuterio ir telefono ekranuose pamatysite prisijungimo kontrolinį kodą. Įsitikinkite, kad kompiuterio ir mobilaus telefono ekrane rodomas kontrolinis kodas sutampa. Tik tuomet, jei kodai sutampa, telefone įveskite mobilaus operatoriaus suteiktą mobilaus parašo sPIN kodą, tokiu būdu patvirtinsite mokėjimo veiksmą.

Pirmo-prisijungimo-prie-el.banko-instrukcija

Kontaktai:

JONIŠKIO KREDITO UNIJA
Miesto a. 4, Joniškis LT84148
Tel. : 8 426 53633,
El. paštas : joniskis@kreda.lt
Darbo laikas:
I-IV 8.00-17.00,
V 8.00-15.45