Gerbiamas kredito unijos Nary,

Nuolat siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir patogiai bei lengvai naudotųsi mūsų paslaugomis. Mes tobulėjame ir nuo šių metų rugpjūčio 4 dienos pradėsime elektroninės bankininkystės sistemos, kuria naudojatės šiuo metu, keitimą į KREDA grupės elektroninės bankininkystės sistemą e.kreda.

Planuojama, jog sistemos keitimo darbai bus vykdomi nedarbo dienomis, o apie konkrečias datas, kada dėl sistemos atnaujinimo veiksmų negalėsite atlikti Jums įprastų operacijų informuosime jus papildomai.

Atsiprašome už nepatogumus!

 

e.kreda elektroninė bankininkystė Jums!

Naujoji e.kreda el. bankininkystės sistema bus pritaikyta įvairioms naršyklėms esančiomis Jūsų kompiuteryje (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Opera) bei išmaniesiems telefonams. Tai suteiks Jums galimybę el. bankininkyste naudotis patogiausiu Jums būdu.

Prie e.kreda el. bankininkystės galėsite prisijungti naudodamiesi mobiliuoju parašu arba trumpąją žinute (SMS) gaunamu kodu. Jūsų turimos kodų kortelės nebegalios.

Prisijungimas mobiliuoju parašu

Mobilusis elektroninis parašas:

tai asmens tapatybės dokumento (pavyzdžiui, paso) ir įprasto parašo elektroninis atitikmuo, sukuriamas naudojantis saugiojo elektroninio parašo priemonėmis ir skirtas asmens tapatybei nustatyti bei pasirašomų duomenų autentiškumui patvirtinti.

Mobilusis elektroninis parašas atlieka slaptažodžių kortelės ir elektroninio slaptažodžių generatoriaus funkcijas, juo naudodamiesi galėsite saugiai, greitai, patogiai prisijungti prie interneto banko, tvirtinti mokėjimo operacijas ir bankui teikiamus dokumentus.

Mobiliojo elektroninio parašo priemonė:

tai speciali SIM kortelė, kurią galite gauti iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus (Telia, Bitė, Tele2). Jūsų mobiliojo ryšio operatorius tiesiog pakeis Jūsų telefono senąją SIM kortelę į naują SIM kortelę, kurioje bus sugeneruotas Jūsų mobiliojo parašo sertifikatas. Mobiliojo ryšio operatorius taip pat Jums pateiks (jei nepateiks, paprašykite) instrukciją kaip aktyvuoti mobilųjį parašą.

Mobilųjį elektroninį parašą gali gauti pilnamečiai, mobiliųjų operatorių abonentai (išankstinio mokėjimo paslaugų naudotojams mobilusis elektroninis parašas neišduodamas), Jūsų mobiliojo operatoriaus salone.

Daugiau informacijos apie mobilųjį parašą:

Prisijungimas trumpąja žinute (SMS) gaunamu kodu:

Pirmą kartą prie e.kreda elektroninės bankininkystės galėsite prisijungti naudodami savo turimą vartotojo kodą, kuriuo jungiatės prie dabar naudojamos i-unija elektroninės bankininkystės.

Jungiantis prie e.kreda el. bankininkystės Jums reikės suvesti trumpąja žinute (SMS) gautą kodą. Šis siunčiamas kodas bus vienkartinis, todėl kiekvieną kartą jungiantis ar tvirtinant mokėjimo nurodymą naujas kodas bus siunčiamas nauja SMS žinute.

 

Nauja KREDA Mastercard mokėjimo kortelė

Nuo šių metų rugpjūčio 6 dienos pradėsime išduoti naujas KREDA Mastercard korteles. KREDA Mastercard kortelė pakeis šiuo metu Jūsų naudojamas LKU Maestro ir/ar Mastercard mokėjimo korteles.

  • Naująja Kreda Mastercard kortele atsiskaityti bus paprasčiau, greičiau ir patogiau. Bekontakčio atsiskaitymo funkcija užtikrins galimybę sumokėti už prekes ar paslaugas vienu prisilietimu. Užteks tik priglausti kortelę prie skaitytuve pažymėtos vietos. Atliekant mažos vertės mokėjimus net nereikės vesti PIN kodo, terminale pasigirs pyptelėjimas, tai reikš, kad mokėjimas įvykdytas. Kad būtų užtikrintas jūsų kortelės saugumas kartais gali reikėti įvesti PIN kodą ir bekontakčio atsiskaitymo metu.
  • Su naująja Kreda Mastercard kortele, jūs galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas, išimti grynuosius pinigus bankomatuose ir unijos kasose, atsiskaityti internete.
  • Kreda Mastercard kortelė turės naują numerį, tačiau kortelės sąskaitos numeris nesikeis.
  • Visas pinigų likutis esantis jūsų dabartinėje kortelės sąskaitoje bus perkeltas į naująją Kreda Mastercard mokėjimo kortelę.
  • Jeigu Jums yra suteiktas kredito limitas kortelės sąskaitoje, Jūs ir toliau galėsite juo naudotis.
  • Papildomai Jus informuosime kai bus pagaminta naujoji Jūsų Kreda Mastercard mokėjimo kortelė ir pakviesime atvykti į uniją ar unijos skyrių atsiimti kortelės bei pasirašyti kortelės išdavimo sutarties.

Kilus klausimams maloniai kviečiame susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais telefonu 8426 51065 ar elektroniniu paštu: joniskis@kreda.lt.

Džiaugiamės, jog esate su mumis!

 

Jūsų,

Joniškio kredito unija